MĚSTSKÝ DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE ÚVALY, příspěvková organizace

V. Nováka 372, Úvaly 250 82

+420 281 981 934

mddmuvaly@mddmuvaly.cz

MENU

NOVINKY

29.04.2020 Přihlašování na tábory

Vzhledem k mimořádným opatřením, posouváme přihlašování na tábory na 29. 4. 2020 od 18h.

10.03.2020 Dnes od 18 hod. bude MDDM zavřené

Z rozhodnutí vlády, dnes od 18 hod. bude MDDM pro veřejnost do odvolání zavřené a nebudou se konat žádné akce.

02.03.2020 Jarní prázdniny

Od 2. do 6.3.2020 jsou jarní prázdniny. Kroužky se nekonají. Své děti můžete přihlásit na příměstský tábor nebo jen na jednotlivé výlety.

SLEDUJTE NÁS

Pedagogové MDDM

VEDENÍ MDDM

Jana Krejsová

Jana Krejsová - Ředitelka MDDM; Kultura a mládež

Email: jana.krejsova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 608 020 488

Olča  Procházková

Olča Procházková - Vedoucí oddělení sportu a všeobecného vzdělávání

Email: olca.prochazkova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 602 681 878

Iva Fíková

Iva Fíková - Vedoucí oddělení estetiky

Email: iva.fikova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 775 581 295

MgA. Eliška  Dvorská

MgA. Eliška Dvorská - Vedoucí hudebního oddělení

Email: eliska.dvorska@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 792 320 266

Alena  Navrátilová

Alena Navrátilová - Vedoucí tanečního oddělení

Email: alena.navratilova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 607 124 578

PEDAGOGOVÉ VOLNÉHO ČASU

Pavel Sýkora

Pavel Sýkora - Elektrotechnik I, II, Vesmír

Email: pavel.sykora@mddmuvaly.cz

Agáta Krejsová

Agáta Krejsová - Kultura a mládež

LEKTOŘI KROUŽKŮ

Míša Bártová

Míša Bártová - Moderna nesoutěžní II, III

Monika Bukačová

Monika Bukačová - Rytmus II Disco Dance soutěžní

Eva Drábová

Eva Drábová - Mateřský klub Ouvaláček

Jan Grünwald

Jan Grünwald - Ornitologie, Kytara

Marcel Havrda

Marcel Havrda - Přírodovědci-derbujáři, Magic

Vendula Kotálová

Vendula Kotálová - Disco nesoutěžní I, II

Sarah Kubaričová

Sarah Kubaričová - Rytmus III Moderna

Simona Mašatová

Simona Mašatová - Divadelní

Jana Maroušková

Jana Maroušková - Taneční techniky, Moderna - Rytmus IV B

Petr Nováček

Petr Nováček - Flétna, klávesy, klarinet, šachy

Hana Novosádová

Hana Novosádová - Výtvarný 1-4 tř.

Kryštof Novotný

Kryštof Novotný - Kytara

Alice Pechová

Alice Pechová - Taneční technika Rytmus III B

Anna Poupová

Anna Poupová - Rytmus II moderna

Helena  Prchalová

Helena Prchalová - Rytmus II, Rytmus III - street soutěžní

David Procházka

David Procházka - REC - streetová soutěžní skupina nad 15 let

Lucie Prokopová

Lucie Prokopová - Pěvecký sbor

Tereza Rothová

Tereza Rothová - Rytmus III DD soutěžní, Rytmus IV A moderna, Posilování

Anna Sajdlová

Anna Sajdlová - Keramika II, Keramika pro nejmenší, Prostorová tvorba

Eliška Sedliská

Eliška Sedliská - Mažoretky

Bára Stočesová

Bára Stočesová - Rytmus IV C moderna

Honza  Ťoupalík

Honza Ťoupalík - Electric Boogie

Blanka Veselá

Blanka Veselá - Street nesoutěžní I, II