MĚSTSKÝ DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE ÚVALY, příspěvková organizace

V. Nováka 372, Úvaly 250 82

+420 281 981 934

mddmuvaly@mddmuvaly.cz

MENU

NOVINKY

01.09.2020 Přihlašování na školní rok 2020/21

Přihlašování na další školní rok 2020/21, bude probíhat elektronicky, od poloviny září. Přesné datum zde bude zveřejněno.

10.06.2020 Korona vratky

Děkujeme všem rodičům, kteří využili možnosti podepsání sponzorských smluv a ponechání zaplacené částky MDDM. Celkově nám tímto zůstala částka 72 655,-. Velice si toho vážíme.

29.04.2020 Přihlašování na tábory

Vzhledem k mimořádným opatřením, posouváme přihlašování na tábory na 29. 4. 2020 od 18h.

SLEDUJTE NÁS

Pedagogové MDDM

VEDENÍ MDDM

Jana Krejsová

Jana Krejsová - Ředitelka MDDM; Kultura a mládež

Email: jana.krejsova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 608 020 488

Olča  Procházková

Olča Procházková - Vedoucí oddělení sportu a všeobecného vzdělávání

Email: olca.prochazkova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 602 681 878

Iva Fíková

Iva Fíková - Vedoucí oddělení estetiky

Email: iva.fikova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 775 581 295

Eliška  Dvorská

Eliška Dvorská - Vedoucí hudebního oddělení

Email: eliska.dvorska@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 792 320 266

Alena  Navrátilová

Alena Navrátilová - Vedoucí tanečního oddělení

Email: alena.navratilova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 607 124 578

PEDAGOGOVÉ VOLNÉHO ČASU

Pavel Sýkora

Pavel Sýkora - Elektrotechnik I, II, Vesmír

Email: pavel.sykora@mddmuvaly.cz

Agáta Krejsová

Agáta Krejsová - Kultura a mládež

LEKTOŘI KROUŽKŮ

Míša Bártová

Míša Bártová - Moderna nesoutěžní II, III

Monika Bukačová

Monika Bukačová - Rytmus II Disco Dance soutěžní

Eva Drábová

Eva Drábová - Mateřský klub Ouvaláček

Jan Grünwald

Jan Grünwald - Ornitologie, Kytara

Marcel Havrda

Marcel Havrda - Přírodovědci-derbujáři, Magic

Vendula Kotálová

Vendula Kotálová - Disco nesoutěžní I, II

Sarah Kubaričová

Sarah Kubaričová - Rytmus III Moderna

Simona Mašatová

Simona Mašatová - Divadelní

Jana Maroušková

Jana Maroušková - Taneční techniky, Moderna - Rytmus IV B

Petr Nováček

Petr Nováček - Flétna, klávesy, klarinet, šachy

Hana Novosádová

Hana Novosádová - Výtvarný 1-4 tř.

Kryštof Novotný

Kryštof Novotný - Kytara

Alice Pechová

Alice Pechová - Taneční technika Rytmus III B

Anna Poupová

Anna Poupová - Rytmus II moderna

Helena  Prchalová

Helena Prchalová - Rytmus II, Rytmus III - street soutěžní

David Procházka

David Procházka - REC - streetová soutěžní skupina nad 15 let

Lucie Prokopová

Lucie Prokopová - Pěvecký sbor

Tereza Rothová

Tereza Rothová - Rytmus III DD soutěžní, Rytmus IV A moderna, Posilování

Anna Sajdlová

Anna Sajdlová - Keramika II, Keramika pro nejmenší, Prostorová tvorba

Eliška Sedliská

Eliška Sedliská - Mažoretky

Bára Stočesová

Bára Stočesová - Rytmus IV C moderna

Honza  Ťoupalík

Honza Ťoupalík - Electric Boogie

Blanka Veselá

Blanka Veselá - Street nesoutěžní I, II