MĚSTSKÝ DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE ÚVALY, příspěvková organizace

V. Nováka 372, Úvaly 250 82

+420 281 981 934

mddmuvaly@mddmuvaly.cz

MENU

NOVINKY

03.09.2020 Hledáme lektora Cinema 4D

více info viz. pracovní příležitosti

01.09.2020 Přihlašování na školní rok 2020/21

Elektronické přihlašování na kroužky 2020/2021 proběhne 17. 9. od 18h. Více informací v aktualitách.

10.06.2020 Korona vratky

Děkujeme všem rodičům, kteří využili možnosti podepsání sponzorských smluv a ponechání zaplacené částky MDDM. Celkově nám tímto zůstala částka 72 655,-. Velice si toho vážíme.

SLEDUJTE NÁS

QR hra MDDM

MDDM zve širokou veřejnost na QR hru s procházkou do Škvorecké obory zvané také Králičina.
V čase nouzového stavu jsme připravili příjemnou procházku v krásné přírodě, kterou Vám zpestří QR kódy s indiciemi ke splnění úkolů.

1) Hra má dvě části (vždy dva různé QR kódy) – jedna část je v lehké angličtině, druhá výtvarná.
2) Úkoly jsou snadné a splnit je dokáže každý. Angličtinu pochopíte cestou, u kreslící části budete sbírat slova, ze kterých na konci nakreslíte zátiší podle vaší fantazie.
3) V posledním QR kódu se vygeneruje e-mail, na který pošlete řešení v AJ a fotografii vašeho zátiší.
4) Se sebou kromě pohodlného oblečení budete potřebovat chytrý mobil se staženou čtečkou QR kódu. PS: Pokud Vám to neumožňuje integrovaný fotoaparát, nám se osvědčily následující aplikace (ke stažení zdarma):
pro android z obchod play: Čtečka QR a čárových kódů (česky) od TeaCapps https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teacapps.barcodescanner
Apple: QR Code Reader od: TinyLab https://apps.apple.com/cz/app/qr-code-reader/id1200318119?l=cs
Doporučujeme také tužku + papír na poznámky a kresbu (lze vytvořit až doma) a dobrou obuv. Cesta není vhodná pro kočárky.                                                                                                       5) Hra bude spuštěna v pátek 23. 10., od 14h. Konec hry bude v neděli o půlnoci 1. 11. 20. Do té doby musíte odeslat své řešení na email z posledního QR kódu.
6) Hru si můžete projít kdykoli během uvedených dnů a v jakékoli sestavě. Pouze vás upozorňujeme, že musíte dodržovat stanovené podmínky aktuálního nouzového stavu. Zároveň prosíme, o dodržování rozestupů, v případě, že se na stanovišti sejde více skupin.
7) V průběhu příštího týdne uveřejníme mapku s polohou jednotlivých QR kódů (mapka bude zároveň vyvěšena a GPS body ke stažení na prvním stanovišti nebo zde: https://1url.cz/@MDDM-QR-hra). Stanovišť bude celkem 10 + email.
8) Prvních 40 správných odpovědí od nás obdrží malou odměnu, kterou si budete moci převzít na kroužku nebo po našem otevření v MDDM. Doufáme v otevření po podzimních prázdninách 2. 11. 20.
9) Bohužel nemůžeme vyloučit vandalismus. Proto doporučujeme jít hrát v první dny volna. V případě, že zjistíte, že nějaké QR kódy nejsou na určeném místě, můžete zavolat nebo zaslat SMS na tel. 775 581 295. Doplníme.
10) Prosíme, všechny, aby naše QR kódy neničili a nechávali na místě!!!! Po hře vše sami vzorně uklidíme.


11) Hra má cca 4 km, k tomu počítejte s cestou do Králičiny. Pokud znáte tamní naučnou stezku, hra startuje zhruba od cedule č. 9 naučné stezky. Pokud ne, a půjdete pěšky, doporučujeme vlez do Králičiny od dětského hřiště u restaurace Na Homolce z ulice Maroldova. Vlez je lesíkem. Pozor na hlavní silnici, kterou je potřeba přejít. Cestou mezi chatičkami dojdete do lesa k prvnímu QR kódu.
Přejeme příjemnou zábavu a krásné počasí
Tým MDDM

Kód 190015
Název QR hra MDDM
Místo konání mimo naše město/najdete v textu či příloze
Hlavní vedoucí Iva Fíková
Věková skupina 0-99 let
Dokumenty ke stažení

mapka ke stažení.pdf

pokyny pro QR hru