Taneční oddělení

tanc

 

INFORMACE O TANEČNÍM ODDĚLENÍ, KROUŽKY a SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ SKUPINY: Rytmus Úvaly, Rhythm Elitte Crew, Mabely

 

LEKTOŘI a PEDAGOGOVÉ 2018-19

 

Výsledky našich tanečníků na pohárové soutěži Čáslavský čtyřlístek 21.4.

1.místo            RI A               Tanec v dešti                                      Alena Navrátilová

1.místo            RII                  In the Present Moment                      Alice Pechová

1.místo            RIIIstreet        Next charter                                       Helča Prchalová
1.místo            RIII                Wild hearts                                        Sarah Kubaričová

1.místo            RIV A            Marked                                              Tereza Rothová

1.místo            REC              Against the systém                            Áňa Poupová

2.místo            RII disko        Symphony                                          Monika Bukačová
2.místo            RIV B            InTense                                              Jana Maroušková

3.místo            RII street        Jumping Jacks                                    Helča Prchalová

4.-5.místo        RI B               Voda, voděnka                                    Alena Navrátilová

4.-5.místo        RIII DD            You and I                                          Tereza Rothová

 

Speciální cenu za nejlepší choreografii celé soutěže porota udělila Tereze Rothové za vystoupení Marked. Obhájila tím získaný pohár za nejlepší choreografii z loňského roku.

 

Výsledky ze soutěže Regionální kolo SUT 15.4. Praha hala v Lužinách

 

Naše umístění:

1.místo            RI B              Voda, voděnka                                              Alena Navrátilová

1.místo            RIV A            Marked                                                         Tereza Rothová

1.místo            REC              Against the systém                                       Áňa Poupová

2.místo            RIIIstreet        Next chapter                                                  Helča Prchalová
2.místo            RIII                Wild hearts                                                    Sarah Kubaričová

3.místo            RIV B             InTense                                                        Jana Maroušková

4.místo            RII                  In the Present Moment /postup do finále/         Alice Pechová

4.místo            RII street        Jumping Jacks                                               Helča Prchalová

5.místo            RI A               Tanec v dešti                /postup do finále/        Alena Navrátilová

Výsledky ze soutěže Regionální kolo CDO 14.4. Praha hala Slávie

Naše umístění:

1.místo                       RIV A             Marked                            Tereza Rothová

1.místo                       REC               Against the systém           Áňa Poupová

2.místo                       RIII                 Wild hearts                       Sarah Kubaričová

8. místo                       RIIstreet         Jumping Jacks                  Helča Prchalová

11. místo                     RIII street       Next chapter                 Helča Prchalová

 

Výsledky ze soutěže Středočeský pohár 6.4. v Poděbradech

2. místo           RII street        Jumping Jacks – malé skupiny
3. místo           RII disko        Symphony  – velké skupiny

Výsledky ze soutěže Děti v akci ze dne 7.4. 2018 na Chodově

Startovalo 11 týmů a přivezli jsme 7 zlatých a 4 stříbrné medaile.

Naše umístění:

1.místo             RI A              Tanec v dešti

RII                 In the Present Moment

RII disko        Symphony
RIII                Wild hearts

RIV B            InTense

RIV A            Marked

REC               Against the systém

 

2.místo             RI B               Voda, voděnka

RII street        Jumping Jacks
RIIIstreet         Next charter
RIII DD           You and I

Choreografie Terezky Rothové Marked získala nejvyšší počet bodů ze všech 148 vystoupení a tak se naše skupina Rytmus IV A Úvaly stala absolutní vítězkou celé soutěže.

Všem vedoucím moc gratuluji, tanečníkům děkuji za úžasné výkony a rodičům i vedení MDDM Úvaly za podporu.