MĚSTSKÝ DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

V. Nováka 372, Úvaly 250 82

+420 281 981 934

mddmuvaly@mddmuvaly.cz

MENU

NOVINKY

16.05.2019 Výživa dětí od 1 roku do 18 let

Pro rodiče a všechny, kterým záleží na dobré výživě jsme připravili na 16. května přednášku "Výživa dětí od 1 roku do 18 let" od 18:30 hod. v galerii MDDM. Více info v aktualitách.

12.04.2019 Vernisáž - Rozloučení s číslem 555

Všichni jste srdečně zváni na výstavu akvarelů. Více viz. článek v aktualitách.

11.04.2019 MDDM_FREE_UJEZD.net

Děkujeme společnosti újezd.net za zřízení bezplatné veřejné wifi síťě Hotspot.ujezd.net pro MDDM. Wifi je bez hesla, pro používání je zapotřebí odsouhlasit „Podmínky pro používání bezplatné veřejné wi-fi sítě“. Používáním hotspotu uživatel bere na vědomí, že poskytovatel je povinen shromažďovat údaje o uskutečněném telekomunikačním provovozu (viz. podmínky pro používání). Toto opatření vede ke zvýšení bezpečnosti pohybu na síťi MDDM.

SLEDUJTE NÁS

Pedagogové MDDM

VEDENÍ MDDM

Jana Krejsová

Jana Krejsová - Ředitelka MDDM; Vedoucí oddělení pro kulturu a mládež

Email: jana.krejsova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 608 020 488

Olča  Procházková

Olča Procházková - Vedoucí oddělení sportu a všeobecného vzdělávání

Email: olca.prochazkova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 602 681 878

Iva Fíková

Iva Fíková - Vedoucí oddělení estetiky

Email: iva.fikova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 775 581 295

Alena  Navrátilová

Alena Navrátilová - Vedoucí tanečního oddělení

Email: alena.navratilova@mddmuvaly.cz

Telefon: +420 607 124 578

LEKTOŘI KROUŽKŮ

Míša Bártová

Míša Bártová - Moderna nesoutěžní II, III

Monika Bukačová

Monika Bukačová - Rytmus II Disco Dance soutěžní

Eliška  Dvorská

Eliška Dvorská - Housle, klavír

Eva Drábová

Eva Drábová - Mateřský klub Ouvaláček

Jan Grünwald

Jan Grünwald - Ornitologie, Kytara

Marcel Havrda

Marcel Havrda - Přírodovědci-derbujáři, Magic

Vendula Kotálová

Vendula Kotálová - Disco nesoutěžní I, II

Sarah Kubaričová

Sarah Kubaričová - Rytmus III Moderna

Simona Mašatová

Simona Mašatová - Divadelní

Jana Maroušková

Jana Maroušková - Taneční techniky, Moderna - Rytmus IV B

Petr Nováček

Petr Nováček - Flétna, klávesy, klarinet, šachy

Hana Novosádová

Hana Novosádová - Výtvarný 1-4 tř.

Kryštof Novotný

Kryštof Novotný - Kytara

Alice Pechová

Alice Pechová - Taneční technika Rytmus III B

Anna Poupová

Anna Poupová - Rytmus II moderna

Helena  Prchalová

Helena Prchalová - Rytmus II, Rytmus III - street soutěžní

David Procházka

David Procházka - REC - streetová soutěžní skupina nad 15 let

Lucie Prokopová

Lucie Prokopová - Pěvecký sbor

Tereza Rothová

Tereza Rothová - Rytmus III DD soutěžní, Rytmus IV A moderna, Posilování

Anna Sajdlová

Anna Sajdlová - Keramika II, Keramika pro nejmenší, Prostorová tvorba

Eliška Sedliská

Eliška Sedliská - Mažoretky

Bára Stočesová

Bára Stočesová - Rytmus IV C moderna

Pavel Sýkora

Pavel Sýkora - Elektrotechnik I, II, Vesmír

Email: pavel.sykora@mddmuvaly.cz

Honza  Ťoupalík

Honza Ťoupalík - Electric Boogie

Blanka Veselá

Blanka Veselá - Street nesoutěžní I, II